LHV blogi
Roheline/Ärikultuur

Roheline jõudis ka LHV tööriietele

16. oktoober 2020LHV

Sel sügistalvisel hooajal säravad meie klienditeenindajad kodumaise rõivatootja Seso stiilsetes komplektides. Seekordne rohelisekirju muster on inspireeritud LHV teekonnast keskkonnasõbralikuma tuleviku poole.

Terasemad kliendid on ehk täheldanud, et meie kliendikontori töötajad üllatavad paar korda aastas uute vormiriietega. Laias laastus võib töövormid jagada kaheks – kevadsuvine kollektsioon ja sügistalvine kollektsioon.

LHV uued riided

Vastvalminud sügistalvise kollektsiooni loomisel on inspiratsiooni ammutatud LHV rohelisest tegevuskavast ja selle sümboolikast. „Sel korral kasutasime esmakordselt, aga ka teadlikult rohelisi värve. Mõte uute riiete disainimisel just rohelisega mängida tekkis kevadel, kui pank tutvustas oma rohelist tegevuskava. Nii võibki ka uutel riietel näha rohelisi toone ja kärjemustreid, mis on tuttavad juba meie rohekavast,“ rääkis LHV teenindusjuht Kristel Paet.

Seda, et uued riided tekitavad nende kandjates alati elevust, kinnitab ka Roostfeldt. „Uute riiete tulekut oodatakse alati väga, eks seegi ole meie töötajatele üheks motivatsiooniallikaks. Riiete vahetamine ja kombineerimine muudab meie igapäevatöö palju toredamaks. Nii kannamegi vahelduseks aeg-ajalt ka varasemaid kollektsioone, lisaks oleme eririietust kandnud ka nii LHV ja Eesti Vabariigi sünnipäeva ajal ja ka jõuludel,“ lisas ta.

LHV uued riided

Lisaks kliendikontori töötajatele võib värsket rohekollektsiooni näha ka meie privaatpanganduse töötajate, büroo tiimi ja notaris tehinguid vormistamas käivate juristide seljas.

Meie partneriks kollektsiooni väljatöötamisel oli Seso, kes on väga silmapaistvaid, mugavaid ja vastupidavaid vormiriideid meile ka varem tootnud.