LHV blogi
Roheline

LHV mesilased andsid oma esimese meesaagi

5. august 2020LHV

Sel kevadel kolisid LHV pangahoone 8. korruse vahekatusele 300 000 mesilast, kes on sümboolne osa LHV rohelisest tegevuskavast. Juuli viimasel päeval võeti juba ka esimene mesi, mida kogunes üle 100 kg. Kokku võib selle suve saagiks oodata ligi 300 kg tervislikku linnamett.

Kokku on LHV katusel seitse mesitaru, kus elab ligi 300 000 mesilast Kokku on LHV katusel seitse mesitaru, kus elab ligi 300 000 mesilast

Mesilased on sümboolne osa LHV rohelisest tegevuskavast, mille eesmärk on anda panus puhtama keskkonna ja jätkusuutlikuma majanduse poole liikumisse. Mesilased on sümboolne osa LHV rohelisest tegevuskavast, mille eesmärk on anda panus puhtama keskkonna ja jätkusuutlikuma majanduse poole liikumisse.

Mesilased elavad 23-korruselise büroohoone 8. korruse vahekatusel. Mesilased elavad 23-korruselise büroohoone 8. korruse vahekatusel.

8 korrus mesilaste jaoks kõrge ei ole - mitteametliku maailmarekordina peetakse mesilasi New Yorgis ühe hotelli 76. korrusel ehk 220 meetri kõrgusel. 8. korrus mesilaste jaoks kõrge ei ole - mitteametliku maailmarekordina peetakse mesilasi New Yorgis ühe hotelli 76. korrusel ehk 220 meetri kõrgusel.

Mesilasprojekti eestvedajaks on meie pangas LHV ettevõtete finantseerimise juht Marko Kiisa, kes on ka ise harrastusmesinik. Mesilasprojekti eestvedajaks on meie pangas LHV ettevõtete finantseerimise juht Marko Kiisa, kes on ka ise harrastusmesinik.

Uuringud on leidnud, et linnamesi on igati puhas ja isegi mitmekesisem kui maal. Ka LHV kavatseb oma mee kvaliteeti põhjalikult uurida. Uuringud on leidnud, et linnamesi on igati puhas ja isegi mitmekesisem kui maal. Ka LHV kavatseb oma mee kvaliteeti põhjalikult uurida.