LHV blogi
Pangandus

Kuidas LHV mobiiliäpp sinu elu lihtsamaks teeb?

24. november 2020LHV

See ei olnud ammu aega tagasi, kui pidime enamikeks digitaalseteks toiminguteks arvuti avama. Nüüdseks on aga tavaline, et paljudel polegi kodus arvutit, sest kõik igapäevased toimingud, sh pangatoimingud, saab mugavalt korda saata mobiilis.

LHV mobiiliäpp on viimaste aastatega läbi teinud suure arengu. Samamoodi on muutunud ka inimeste harjumused – elutempo on kiire ja suur osa meist eelistab igapäevaseid asju ajada käigu pealt mobiilis. Sestap olemegi ka meie LHV-s pööranud palju tähelepanu oma mobiiliäpile, et sellega meie teenuste kasutamine mugavamaks teha.

Kliendiks paari minutiga

LHV-s saad omale konto avada kõigest paari minutiga pangakontorisse minemata. Selleks tuleb App Store’ist või Google Play’st telefoni LHV mobiiliäpp laadida, tuvastada end mobiil-ID või Smart-ID abil, sisestada oma dokumendi number, täita lühike ankeet ning allkirjastada kliendileping mobiil-ID või Smart-ID-ga. Ongi tehtud. Järgmise sammuna saad valida omale juba meelepärase pangakaardi ja selle otse äpist oma koju tellida.

Halda oma pangakaarti

Kui oled omale meelepärase pangakaardi välja valinud, jõuab see sinuni nädala jooksul. Kui kaart käes, saad selle oma mobiiliäpis koheselt ka aktiveerida. Varem jõudsid pangakaart ja PIN-kood turvalisuse huvides sinuni eraldi ümbrikes, kuid nüüd saad oma PIN-koodi vaadata ja vajadusel meelde tuletada LHV mobiiliäpis. Nii hoiame meie kokku palju ebavajaliku paberit ja sinul on PIN-kood alati turvaliselt paari nupuvajutusega nähtav. Samuti saad äpis muuta oma pangakaardi limiite, teha krediitkaardi tagasimakseid või kaardi kadumisel selle blokeerida.

Tee igapäevaseid pangatoiminguid

Pole vahet, kas oled metsas matkamas, sõidad bussiga või kiirustad poodi, LHV mobiiliäpis saad ülevaate oma rahaasjadest ja kiirelt teha vajalikke toiminguid. Vaata kontojääki ja väljavõtet, küsi või saada raha, telli teavitus laekuva raha, makse ebaõnnestumise või limiidi täitumise kohta, võta ühendust klienditoega või leia omale lähim sularahaautomaat. Kõik mugavalt ühes kohas ja alati käeulatuses.

Taotle laenu, kauple aktsiatega või ava lapsele konto

Ka teised pangateenused, millega sa igapäevaselt kokku ei puutu, on vajadusel meie mobiiliäpis kättesaadavad. Näiteks saad äpist ülevaate oma väärtpaberitest ning soovi korral neid müüa või juurde osta. Samuti saad taotleda mugavalt kodulaenu, väikelaenu, õppelaenu või liisingut ning vaadata olemasolevaid lepinguid. Kui soovid laenu enne tähtaega tagastada ja lepingu lõpetada, saad ka seda mobiiliäpis teha. Lisaks saad silma peal hoida oma pensionil ning avada vaid hetkega konto ka oma lapsele.