LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Oleme töötanud välja laenude eripakkumised, mis aitavad LHV klientidel teha oma igapäevases tarbimises võimalikult keskkonnasäästlikke valikuid.

LHV mõju Eesti finantssektoris järjest kasvab. Ühiskonnale olulise sektori osana mõjutame nii otseselt kui ka kaudselt meid ümbritsevat keskkonda ning seejuures tekib meie kõige ulatuslikum mõju investeerimis- ja finantseerimistegevuse kaudu. Seetõttu oleme otsustanud suunata oma põhitegevuste rahavooge teadlikumalt tegevustesse, mis toetavad üleminekut kliimaneutraalsele ja kestlikule majandusele. Lähtudes kestliku ja vastutustundliku tegutsemise põhimõtetest, oleme täiendanud ja avalikustanud LHV krediidipoliitikaga vastuolus olevate tegevusalade nimekirja.

Oleme töötanud välja laenude eripakkumised, mis aitavad LHV klientidel teha oma igapäevases tarbimises keskkonnasäästlikke valikuid. Nõnda aitame kaasa majanduskasvule, mis samal ajal vähendab kasvuhoonegaaside heidet ja reostust ning jäätmeteket. Samuti tõhustab see loodusressursside kasutamist.

Roheline kodulaen

YT

LHV kodulaen on Eesti kõige paindlikum kodulaen, mis sobib kodu soetavale teadlikule kliendile. Parima teenindusega pangana oleme võtnud oma südameasjaks pakkuda kliendile meeldejäävat kogemust ja sujuvat teenindust.

Meie pangas on ülekanded alati tasuta ja laenude intressidest teenitud tulu jääb Eesti majandusse.

  • Intress kõikidele A-energiaklassi vara ostvatele klientidele 1,79% + euribor
  • Esmane laenupakkumine 24 tunni jooksul
  • Laenu ennetähtaegne tagastamine tasuta

Arvuta kodulaenu kuumakse

%
%

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest

Kodulaenu pakub AS LHV Pank. Mõtle oma laenuotsus alati hoolikalt läbi. Tutvu tingimustega aadressil lhv.ee/kodulaen ja küsi nõu ka meie asjatundjalt. Kodulaenu krediidi kulukuse määr on 1,835% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 120 000 €, intress 1,79% aastas (fikseerimata, 6 kuu euribori baasil), lepingutasu 500 €, periood 360 kuud, tagasimaksete arv 360 ja summa 155 106 € ning kogusumma 155 606 €, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena. Laenu saamiseks tuleb seada tagatisvarale hüpoteek ja sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Määras ei ole arvestatud tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid.

Roheline liising

Soovime edendada kõige kliimasäästlikumate sõidukite soetamist. Aastast 2026 loetakse Euroopa Liidus keskkonnasäästlikuks ainult autod, millel ei ole ühtegi grammi CO2 heidet kilomeetri kohta. Selle tingimuse täidavad üksnes elektri- ja vesiniksõidukid.

Soovime astuda tulevikku juba praegu. Selleks pakume uutele tavakasutusse soetatavatele täiselektrilistele sõidukitele liisingut soodsatel tingimustel:

  • sissemakse alates 10% sõiduki hinnast
  • liisinguperiood kuni 84 kuud
  • 10% lisasoodustus LHV kaskokindlustusele
  • Intressimäär 1,95% + 6 kuu euribor
Taotle liisingut

Roheline järelmaks

Kui suurendad energiatõhusust ja hakkad kasutama taastuvaid energiaallikaid, teed kindla investeeringu tulevikku. Soovime, et energiatõhusate valikute tegemine oleks sulle lihtsam, ja selleks pakume soodsamat intressi kui tavalisel järelmaksul. Meie pakutav intress ei ole seotud Euriboriga, samuti pole sul vaja esitada lisadokumente ega seada tagatist.

Päikesepaneelide soetamisel intress 4,9% laenujäägilt.

Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 215,23 € ja krediidi kulukuse määr on 5,35% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 12 000 €, sissemakse 0%, krediidisumma 12 000 €, intress 4,90% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 99,90 €, järelmaksu periood 64 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 13774,67 € ja tagasimaksete summa 13774,67 €.

Energiatõhusate seadmete soetamisel intress 9,9% laenujäägilt.

Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 93,12 € ja krediidi kulukuse määr on 11,47% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 2000 €, sissemakse 0%, krediidisumma 2000 €, intress 9,90% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,90 €, järelmaksu periood 24 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 2234,87 € ja tagasimaksete summa 2234,87 €.

Taotle järelmaksu

Arvuta kuumakse

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

Roheline investeerimislaen ettevõtetele

Eesti majandus on liiga CO2-mahukas. Seetõttu on investeering vähemasse energiatarbimisse, taastuvenergia tootmisse ja igapäevasesse ressursitõhususse väga tasuv. See suurendab iga ettevõtte konkurentsieelist. Sooviga edendada rohepööret Eesti ettevõtluses ja majanduses pakume:

Taotle investeerimislaenu

Roheline laen elamuarenduseks

Et Eesti inimestel jaguks energiakasutuse poolest eeskujulikke kortereid, peab keegi neid ehitama.

  • A-energiaklassi elamute arendajatele investeerimislaenu, millel on 0,5% tavalisest madalam intress.
Võta ühendust

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon