Sinu kodu laen

LHV kodulaen on Eesti kõige paindlikum kodulaen, mis sobib kodu soetavale teadlikule kliendile. Parima teenindusega pangana oleme võtnud oma südameasjaks pakkuda kliendile meeldejäävat kogemust ja sujuvat teenindust. Meie pangas on ülekanded alati tasuta ja laenude intressidest teenitud tulu jääb Eesti majandusse.

  • Esmane laenupakkumine 24 tunni jooksul
  • Laenu ennetähtaegne tagastamine tasuta
Taotle kodulaenu

Sinimäe Kodud

Kui ostate korteri Sinimäe Kodud arendusest ja võtate laenu meie pangast, siis koostöös arendajaga pakume võimalust, kus arendaja tasub esimese aasta intressi maksed Teie eest (juhul, kui arendaja ja ostja on omavahel selle eelnevalt kokku leppinud)*.

*Koostöö kehtib kõikidele Sinimäe kodud (Tallinnas, Lasnamäe linnaosas, Sinimäe tn 1) korteri ostjate, kes on arendajaga sõlminud korteri ostmiseks lepingu (sealhulgas võlaõigusliku müügilepingu) pärast 15.01.2024, võtavad korteri ostuhinna tasumiseks laenu LHV pangast ja on arendajaga jõudnud kokkuleppele esimese 12-ne kuu intressimaksete ostja eest tasumise osas, suhtes.

Arvuta kodulaenu kuumakse

%
%
%
%

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon