Portfellihaldus

Portfellihaldus on tulemusteni viiv protsess

LHV investeerimisotsused sünnivad siinsamas Eestis, kuid meile on oluline paigutada raha üle maailma. Alati leidub piirkondi ja majandusharusid, mis kasvavad teistest kiiremini – meie töö on need üles leida. Sel viisil hajutame ja juhime riske kõige paremini.

Portfelli aktiivne juhtimine võimaldab sinu vara kasvatada ning tasakaalustatud investeeringud lasevad säilitada sinu kapitali väärtuse ka rasketel aegadel.

Protsess

Meie eesmärk

Koostöös sinuga selgitame kõigepealt välja su eesmärgid ja valime sobiva investeerimisstrateegia, sest ainult nii jõuame oodatud tulemuseni. Eesmärk võib olla väga individuaalne, näiteks kapitali säilitamine või kasvatamine, rahavoo tagamine, varade mõõdukas kasv või pikaajaline maksimaalne tootlus. Meie eesmärk on aga alati üks: rakendada maksimaalselt oma pikaajalisi investeerimisoskusi selleks, et kasvatada ja säilitada sinu jõukust.

Meie stiil

Oleme mõtlemisviisilt sulle lähedased ja arusaadavad. Usume investeeringute aktiivsesse juhtimisse. Eelistame otseinvesteeringuid ja otsustame iseseisvalt, sest nii on riskid paremini juhitud. Otsime aktiivselt investeerimisideid ja vaatame maailma värske pilguga – tulusate investeeringute edu pant on pikaajaliste trendide aktiivne jälgimine ja muutuva maailmaga kohanemine.

Meie meeskond

Oleme sinu jaoks alati olemas. LHV on ainus pank, mille tulemustele ja investeeringute juhtimisele keskendunud meeskond asub siinsamas Eestis. Meie pühendunud töötajate hulgas on nii aktsia- ja võlakirjaturgude kui ka makromajanduse asjatundjaid. Iga investeeringu puhul lähevad nad süvitsi isegi kõige väiksemate detailidega. Meie tugevad küljed on kiired ja kohapeal tehtavad otsused ning tänu sellele hästi juhitud riskid. Selline sümbioos ja pühendumus on ennast tõestanud tugevate ja pikaajaliste investeeringute tulemusena.

Investeerimine on meie DNA-s

LHV Pank on kasvanud välja investeerimisühingust. Väärtustame sinu soovi säästa ja investeerida, sest need on meie põhitegevused. Oleme sinu kõrval, et pikaajaliselt hoolitseda sinu varade kasvu ja säilimise eest.

Kontakt

Kaius Kiivramees

portfellihaldur

680 0439

680 0439

kaius.kiivramees@lhv.ee

Mikk Taras

portfellihaldur

680 0435

680 0435

mikk.taras@lhv.ee