Liigu edasi põhisisu juurde

LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Noortepank

LHV Noortepanga eesmärk on pidevalt arendada parimaid teenuseid ja tooteid koostöös noortega. Me ei ütle sulle ette, mida teha, vaid laseme sul ise otsuseid langetada, andes selleks vajalikud teadmised. Oleme sulle toeks haridusteel, julgustame investeerima ja innustame olema ettevõtlik ja julge.

 • Tasuta maksed
 • Teenustasudeta Noortekaart 6–25-aastastele
 • Aktiivsusprogramm „Sajaga edasi“
 • Investeerimine iga kaardimaksega
 • Mugav mobiiliäpp
 • Õppelaen nii Eestis kui ka välismaal õppimiseks
 • Virtuaalne ISIC-üliõpilaspilet

Noortekaart on kõikvõimas

Ilma üleliigsete teenustasudeta Eestis, välismaal ja internetis. Kui oled 6–25-aastane, siis telli endale taastöödeldud plastist Noortekaart ja otsusta oma rahaasjade üle ise.

Kas pillasid alles ostetud telefoni maha ja ekraan läks katki? Pole hullu, kui kasutasid ostu eest tasudes Noortekaarti. Kaardiga automaatselt kaasnev ostukindlustus kaitseb 180 päeva jooksul pärast ostu sooritamist kestvuskaupu, mille ostuhind on vahemikus 100 kuni 5000 eurot.

Diilid, millega päriselt säästad! Noortekaardi aktiivsed sooduspakkumised leiad LHV mobiiliäpist pangakaartide vaatest ja veebist.

Tehes Noortekaardiga kuus vähemalt 15 makset, võid võita 100 eurot oma LHV pangakontole ning lisaks 100 eurot Kasvukontole juhul, kui oled aktiveerinud mikroinvesteerimise teenuse.

Iga sent loeb. Mikrokogumisega kiirendad eesmärgi suunas liikumist: iga kaardimakse summa ümardatakse järgmise täisarvuni ja nende kahe arvu vahe laekub su Kogumiskontole.

Alusta investeerimisega juba täna väikeste summadega. Mikroinvesteerimisega kasvatad oma Kasvukontol asuvat investeerimisportfelli iga kaardimaksega kuni 1 euro võrra.

LHV mikroannetuse funktsiooniga saad kaardimakseid tehes annetada kas või 1 sendi. Sa ju mäletad, et iga sent loeb ja ka väike summa aitab saavutada suurt eesmärki. Miks mitte teha seda üheskoos?

Teame, et noorena hoolitsed sa looduse eest ja hindad jätkusuutlikkust kõrgelt. LHV pangakaardid on toodetud taastöödeldud plastist ja neid on võimalik tellida ka virtuaalsena. Samuti säästame paberit ja vaikimisi ei saada me sulle PIN-koodiga ümbrikku, sest oma kaardi PIN-i saad sa mugavalt ise vaadata LHV internetipangas ja mobiiliäpis. Nii muudame maailma märkamatult.

Virtuaalne ISIC-üliõpilaspilet

See on sinu tasuta üliõpilaspilet, mis säästab keskkonda ega kao ära. Telli virtuaalne ISIC-üliõpilaspilet LHV äpis, tõenda kõikjal oma tudengistaatust ja kasuta tuhandeid rahvusvahelisi soodustusi.

Vaata lähemalt

Sisukas Noortepank

Siit leiad turvalise keskkonna, kuhu oleme koondanud kogu olulise info, mis võiks sul olla raha- ja pangamaailma kohta. Julgustame sind ja teisi tulevikunoori mõtlema suurelt, olema ettevõtlik ning rääkima asjadest nii, nagu nad on.

#1 Investeerimise põhitõed

#2 Pane iga nädal raha kõrvale

#3 Eskobros

Investeeri tulevikku

Investeerimismaailmas on sinu suurim eelis noorena aeg. Pane aeg enda kasuks tööle ja astu oma esimesed sammud juba täna. Oleme sulle rahaasjades sajaga toeks ning jagame tarkusi, kuidas olla oma eurode boss.

Maksa Noortekaardiga ja pane sajaga edasi

Oleme Noortepangaga tulevikutegijatele sajaga toeks ja loosime iga kuu ühele noorele 100 eurot taskuraha pangakontole ja 100 eurot investeerimisraha Kasvukontole, sest me tahame noortele hoogu juurde anda ja ... miks mitte.

Kampaania tingimused

Aprillis võitis taskuraha
Uku Lumiste

 • Tee Noortekaardiga kuus vähemalt 15 makset.

 • Võida 100 € oma LHV pangakontole.

 • Võida lisaks 100 € oma Kasvukontole, kui oled aktiveerinud mikroinvesteerimise.

Soodustused

SPORTLAND

Kasutades Sportlandi e-poes kampaaniakoodi saad LHV Noortekaardiga vabaajajalatsid 20% soodsamalt.

Kampaaniakoodi leiad pangateavitusena mobiiliäpist. Soodustus arvestatakse toodete täishinnast ja kehtib kõikidele vabaajajalatsitele kuni 30.04.2024. Soodustuse kasutamiseks on vajalik Sportlandi kliendiks registreerimine ja e-poodi sisse logimine.

MYFITNESS

MyFitness+ Täispakett maksab Noortekaardi sooduskoodiga 54 € (tavahind 67 €). Kõigi pakettidega liitud tasuta.

Soodustuse saamiseks registreeru veebis MyFitnessi liikmeks ja sisesta oma Noortekaardi sooduskood, mille leiad mobiiliäpist või internetipangast, pangakaartide vaatest.

R-KIOSK

Noortekaardiga makstes on kõik kuumad söögid ja joogid 20% soodsamad.

Soodustuse saamiseks pead ostu eest tasuma Noortekaardiga. Küsi soodustust teenindajalt enne ostu sooritamist. Korraga kehtib vaid üks soodustus. Soodustus ei kehti Tallinna lennujaama poodides, Tallinna Bussijaama poodides, praamidel asuvates poodides ning Pärnu ranna poes.

Müügikampaania tingimused
 • AS-i LHV Pank (LHV Pank) Noortekaardi müügikampaania (Kampaania) toimub ajavahemikus 16.– 30. aprill 2024. aastal (Kampaaniaperiood).
 • Kampaanias osalevad kõik 6-25-aastased (k.a) Noortepanga kliendid (Kliendid), kes tellivad Kampaaniaperioodil Kliendi esimese LHV Panga kaardina Noortekaardi ning aktiveerivad selle.
 • Kampaania raames ja tingimustel kantakse kõikidele Kampaanias osalenud Klientide kontodele LHV Pangas 5 (viis) eurot (Kampaaniatasu).
 • Pank maksab Kampaaniatasu perioodil 16. – 30. aprill 2024. aastal Noortekaardi tellinud ja selle perioodil 16. aprill 2024. aastal – 13. mai 2024. aastal aktiveerinud Klientidele hiljemalt 14. mail 2024. aastal.
 • Kampaania raames saab Klient tellida ja aktiveerida füüsilise või virtuaalse Noortekaardi.
 • Kampaanias ei saa osaleda LHV Panga ning LHV Pangaga samasse kontserni kuuluvate äriühingute töötajad ja nende pereliikmed.
 • Kampaanias ei saa osaleda kliendid, kellel on LHV Panga ees võlg.
Kohustused/Muu
 • Kampaanias osalev Klient aktsepteerib LHV Panga kehtestatud reegleid ja Kampaania raames tehtud LHV Panga otsuseid.
 • LHV Pangal on õigus (nt vääramatu jõu asjaolude ilmnemisel) Kampaania ette teatamata ja mistahes tagajärjeta katkestada. LHV Pank teatab võimalusel sellisest katkestamisest LHV Panga kodulehe lhv.ee või mõne muu infokanali kaudu.
 • Kõigis Kampaaniat puudutavates küsimustes on LHV Pangal õigus võtta vastu mistahes otsuseid eelnevalt teavitamata. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb LHV Pangale edastada postiga aadressil Tartu mnt 2, Tallinn 10145.
 • Kampaania kohta saab lisainfot: 6 800 400 või info@lhv.ee või lhv.ee/noor.
 • Kampaania korraldajaks on AS LHV Pank, aadress Tartu mnt 2 Tallinn, registrikood 10539549, tel 6 800 400, e-post info@lhv.ee.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon