LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Noortepank

LHV Noortepanga eesmärk on pidevalt arendada parimaid teenuseid ja tooteid koostöös noortega. Me ei ütle sulle ette, mida teha, vaid laseme sul ise otsuseid langetada, andes selleks vajalikud teadmised. Oleme sulle toeks haridusteel, julgustame investeerima ja innustame olema ettevõtlik ja julge.

 • Tasuta maksed
 • Teenustasudeta Noortekaart 6–25-aastastele
 • Aktiivsusprogramm „Sajaga edasi“
 • Investeerimine iga kaardimaksega
 • Mugav mobiiliäpp
 • Õppelaen nii Eestis kui ka välismaal õppimiseks
 • Virtuaalne ISIC-üliõpilaspilet

Noortekaart on kõikvõimas

Ilma üleliigsete teenustasudeta Eestis, välismaal ja internetis. Kui oled 6–25-aastane, siis telli endale taastöödeldud plastist Noortekaart ja otsusta oma rahaasjade üle ise.

Kas pillasid alles ostetud telefoni maha ja ekraan läks katki? Pole hullu, kui kasutasid ostu eest tasudes Noortekaarti. Kaardiga automaatselt kaasnev ostukindlustus kaitseb 180 päeva jooksul pärast ostu sooritamist kestvuskaupu, mille ostuhind on vahemikus 100 kuni 5000 eurot.

Diilid, millega päriselt säästad! Noortekaardi aktiivsed sooduspakkumised leiad LHV mobiiliäpist pangakaartide vaatest ja veebist.

Tehes Noortekaardiga kuus vähemalt 15 makset, võid võita 100 eurot oma LHV pangakontole ning lisaks 100 eurot Kasvukontole juhul, kui oled aktiveerinud mikroinvesteerimise teenuse.

Alusta investeerimist juba täna väikeste summadega. Mikroinvesteerimisega kasvatad oma Kasvukontol asuvat investeerimisportfelli iga kaardimaksega kuni 1 euro võrra.

LHV mikroannetuse funktsiooniga saad kaardimakseid tehes annetada kas või 1 sendi. Sa ju mäletad, et iga sent loeb ja ka väike summa aitab saavutada suurt eesmärki. Miks mitte teha seda üheskoos?

Teame, et noorena hoolitsed sa looduse eest ja hindad jätkusuutlikkust kõrgelt. LHV pangakaardid on toodetud taastöödeldud plastist ja neid on võimalik tellida ka virtuaalsena. Samuti säästame paberit ja vaikimisi ei saada me sulle PIN-koodiga ümbrikku, sest oma kaardi PIN-i saad sa mugavalt ise vaadata LHV internetipangas ja mobiiliäpis. Nii muudame maailma märkamatult.

Virtuaalne ISIC-üliõpilaspilet

See on sinu tasuta üliõpilaspilet, mis säästab keskkonda ega kao ära. Telli virtuaalne ISIC-üliõpilaspilet LHV äpis, tõenda kõikjal oma tudengistaatust ja kasuta tuhandeid rahvusvahelisi soodustusi.

Virtuaalse ISIC-u tellimine

 • Ava äpis kaartide vaade ja vali „ISIC virtuaalkaart“
 • Lisa taotlusele kooli nimi ja foto endast
 • Nõustu tingimuste ja andmete töötlemisega Eesti Üliõpilaskondade Liidu poolt
 • Väljastatud üliõpilaspileti leiad äpis vaatel „Kaardid“

Liitu ISIC-kaardi uudiskirjaga

Virtuaalse ISIC-u tellimine

Virtuaalset ISIC üliõpilaspiletit saad mobiiliäpis tellida kui:

 • oled LHV klient
 • oled vähemalt 16-aastane
 • õpid kõrghariduslikul õppekaval ülikoolis või rakenduskõrgkoolis Eestis ja seda nii täis- või osakoormusel ning erinevates õppevormides (st päevaõpe, kaugõpe, tsükliõpe jm). Kaardi taotlemisel võid olla ka akadeemilisel puhkusel.

Virtuaalset ISIC üliõpilaspiletit ei ole võimalik tellida kui oled ekstern, intern, resident või õpid avatud ülikoolis, v.a Tartu Ülikooli avatud ülikooli õppekaval.

Loe korduma kippuvaid küsimusi

Tingimused ja hinnakiri

Väljastamine ja uuendamine

5 €

Kuutasu

Ei ole

Kehtivus

Tellides perioodil 1. jaanuar – 31. juuli, kehtib virtuaalne ISIC üliõpilaspilet sama kalendriaasta lõpuni.

Tellides perioodil 1. august – 31. detsember kehtib virtuaalne ISIC üliõpilaspilet järgmise kalendriaasta lõpuni.

Taotlemise ja kasutamise tingimused
Eesti Üliõpilaskondade Liidu isikuandmete töötlemise tingimused

Kampaania „Kus sa oled?“ telgitagused

LHV Noortepank on loodud kõigile noortele sõltumata asukohast ja eluetapist. Eelkõige väärtustame noorte individuaalsust, sest see on meie tulevik: tolerantne, haritud, ambitsioonikas ja mitmekülgne. Anname noortele hääle ja võimaluse rohkem ise teha. Seepärast oleme kaasanud kampaania „Kus sa oled?“ tegemisse ka noored.

Kampaania sõnumi panid pildikeelde Eskobros, tuntud ka kui kaksikud Raul Esko ja Romet Esko. Teostus on eriline just selle poolest, et reklaamvideo võeti üles filmikaameraga. Filmilinti eristab digitehnoloogiast hetke püüdmine: kaadreid on piiratud arv, seega on võtte õhustik ainukordne ja kõik hingavad samas rütmis. Kaadreid ja elamusi teostusest näed lähemalt videost. Sajaga edasi!

Investeeri tulevikku

Investeerimismaailmas on sinu suurim eelis noorena aeg. Pane aeg enda kasuks tööle ja astu oma esimesed sammud juba täna. Oleme sulle rahaasjades sajaga toeks ning jagame tarkusi, kuidas olla oma eurode boss.

Maksa Noortekaardiga ja pane sajaga edasi

Oleme Noortepangaga tulevikutegijatele sajaga toeks ja loosime iga kuu ühele noorele 100 eurot taskuraha pangakontole ja 100 eurot investeerimisraha Kasvukontole, sest me tahame noortele hoogu juurde anda ja ... miks mitte.

Kampaania tingimused

Mais võitis taskuraha
Marios Tammes

 • Tee Noortekaardiga kuus vähemalt 15 makset.

 • Võida 100 € oma LHV pangakontole.

 • Võida lisaks 100 € oma Kasvukontole, kui oled aktiveerinud mikroinvesteerimise.

Soodustused

R-KIOSK

Noortekaardiga makstes on kõik kuumad söögid ja joogid 20% soodsamad.

Soodustuse saamiseks pead ostu eest tasuma Noortekaardiga. Küsi soodustust teenindajalt enne ostu sooritamist. Korraga kehtib vaid üks soodustus. Soodustus ei kehti Tallinna lennujaama poodides, Tallinna Bussijaama poodides, praamidel asuvates poodides ning Pärnu ranna poes.

MYFITNESS

MyFitness+ Täispakett maksab Noortekaardi sooduskoodiga 54 € (tavahind 67 €). Kõigi pakettidega liitud tasuta.

Soodustuse saamiseks registreeru veebis MyFitnessi liikmeks ja sisesta oma Noortekaardi sooduskood, mille leiad mobiiliäpist või internetipangast, pangakaartide vaatest.

SPORTLAND

Kasutades e-poes kampaaniakoodi saad LHV Noortekaardiga funwheels tooted ehk rulad, tõukerattad ja rulluisud 20% soodsamalt.

Kampaaniakoodi leiad pangateavitusena mobiiliäpist. Soodustus arvestatakse toodete täishinnast ja kehtib perioodil 01.06–16.06.2023. Soodustuse kasutamiseks on vajalik Sportlandi kliendiks registreerimine ja e-poodi sisse logimine.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon