enru

LHV noorte mõttepank

LHV on kutsunud kokku noorte mõttepanga, sest noori kaasates on meil lihtsam neid mõista, nendega koos tuleviku-Eestit kujundada ja siinset kapitali kasvatada. Noorte mõttepanga liige on aktiivne, edumeelne, ettevõtlik ja julge noor, kes tahab olla ühenduslüli noorte ja panga vahel. Noortena on meie suurim trump aeg, mille jooksul kasvavad sentidest eurod ja eurodest veel suuremad eurod. Noortepangas me tõesti usume, et raha ei juhi mitte sind, vaid sina juhid raha.

Miks?

Eesti noortel puuduvad piisavad finantsteadmised selleks, et end rahaasjades kindlalt tunda. LHV on võtnud eesmärgiks noori neil teemadel harida. Ettevõttena tahame toetada järelkasvu ning julgustada nooremat põlvkonda majanduse ja isiklike rahaasjade vastu rohkem huvi tundma.

Kuidas?

Oleme kutsunud kokku LHV noorte mõttepanga, kuhu kuulub peale LHV projektijuhi veel viis aktiivset noort. Erineva vanuse ja taustaga noorte ülesanne on korraldada seminare ja kampaaniaid, mille kaudu jõuda noorteni ning suurendada nende finantsteadlikkust.

Kes?

LHV noorte mõttepangas osalevad aktiivsed ja tegusad noored, kes soovivad suurendada noorte teadlikkust finantsteemadel. Mõttepanga liikmete eesmärk on olla omaealistele eeskujuks ja jagada neile nippe, kuidas rahaasjadega paremini ümber käia.

LHV noorte mõttepanga liikmed

Maria Heinsar

Maria on 17-aastane aktiivne noor, kes on löönud kaasa paljudes projektides ja kellel on ka pisut ettevõtluskogemust.

Grete Elmi

Grete usub, et tema suurimaks tugevuseks LHV noorte mõttepangas on tema ea kohta küllaltki suur praktiline ja teoreetiline teadmistepagas ja kogemus, mille hulka kuulub ka ülevaate omamine tänapäeva majandusharidusest koolides.

Randy Padar

Randy on ettevõtlus- ja majandustaustaga investeerimishuviline. Ta peab noorte inimeste finantsharidust ja tulevikupotentsiaali väga oluliseks.

Ursula Ilves

Ursula teab palju noorte kaasamisest ja tunneb hästi noorteorganisatsioonide hingeelu. Hetkel õpib ta gümnaasiumis ja juhib Eesti parimat osaluskogu - Viljandi Noortevolikogu.

Liis Lepik

Liis on LHV Noortepanga projektijuht. Tema ülesanne on mõttepanga tööd suunata ja ühtse meeskonnana juhtida.

Kevad Belle Saarepera

Kevad on terve elu kinni haaranud väljakutsuvatest ja eriti lahedatest projektdest. Ja kui juba, siis 100% ja kirega. Hetkel õpib Kevad gümnaasiumis, kuid on juba juhtinud kahte õpilasfirmat ning töötanud koos brändidega nagu Nike ja Sportland.

Kirjuta LHV noorte mõttepangale

LHV Noortekaart

LHV Noortekaardiga saad maksta viibates, kasutada partnerite soodustusi ja osaleda loosimistes.

  • Tasuta pangakaart
  • Naudi soodustusi
  • Maksa kaardiga ja võid võita auhindu
  • Sinu ostud on kindlustatud
  • Vali oma värv

Jälgi meid