Üldine

Kliendisuhte loomine

LHV kliendiks saad hakata üle Eesti. Teeme koostööd oma heade partnerite Selveri ja Euronicsiga, et kliendiks saamiseks ei peaks tingimata külastama Tallinnas või Tartus asuvat pangakontorit.

Selleks tee läbi järgnevad sammud:

  • Täida kindlasti LHV kodulehel konto avamise avaldus ja sisesta oma kontaktandmed.
  • Külasta isikut tõendava dokumendiga sobivaimat Euronicsi kauplust või Selveri infoletti, kus saad enda isiku kiirelt tuvastada. Leia sobiv asukoht.
  • Logi sisse LHV internetipanka ja allkirjasta kliendileping.
  • LHV pangakaardi saad tellida internetis ja saadame selle sulle postiga koju. Vaata lähemalt

Soovi korral saad kliendilepingu sõlmida ka meie kliendikontoris Tallinnas Tartu mnt 2 (City Plaza) või Tartus Ülikooli 2a. Kui soovid kontorikülastusel aega kokku hoida, soovitame sul eelnevalt täita kliendiks registreerumise ankeedi. Kontorisse tulles võta palun kaasa kehtiv isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass, elamisluba või Eesti juhiluba).

Kliendilepingut saad soovi korral sõlmida ka LHV müügiesindajate vahendusel paljudes kaubanduskeskustes. Täpsema info saamiseks helista meie klienditoele telefonil 6 800 400.

Tallinnas asub meie kliendikontor kesklinnas City Plaza büroohoones aadressil Tartu mnt 2.

Alates 4dast novembrist 2016 asub Tartu kontor aadressil Ülikooli 2a

Autoga tulles saad mugavalt parkida otse kontori juurde:

  • Tallinna kontori ees on Europargis meie klientidele eraldi tähistatud kohad, kus parkimine on 30 minutit tasuta.

Kui soovid oma lapsele konto avada, tule meie kliendikontorisse. Võta palun kaasa lapse sünnitunnistus (või sünnitõend) ning oma isikut tõendav dokument.

Konto väljavõte ja muud andmed

Konto väljavõtte saad LHV internetipangast. Pärast sisenemist vali vasakult menüüst "Varad ja kohustused“ -> „Konto väljavõte“.
Vali konto ja periood, mille kohta väljavõtet soovid. Seejärel vajuta nupule „Uuenda väljavõtet“ ning salvesta väljavõte BDOC formaadis.

Kontaktandmete muutmiseks sisene internetipanka. Vali vasakult „Info ja seaded“ alajaotusest "Andmed" ning seejärel saad teha vajalikud muudatused.

Ajakirja „Investeeri“ tellimiseks sisene internetipanka. Vali vasakult „Info ja seaded“ alajaotusest "Andmed" ning seejärel saad teha vajalikud muudatused. Ajakirja anname välja üldjuhul 3-4 korda aastas ning see jõuab mugavalt sulle postiga koju.

Üldinfo teenuste kohta

Meil on sularahata pank, seega kliendikontoris sularahaga arveldamise võimalust ei ole.

LHV pangakaardiga saad sularaha välja võtta kõikidest automaatidest nii Eestis kui välismaal. Vaata täpsemalt

Sularaha saad oma arvelduskontole sisse maksta LHV automaatides. Vaata täpsemalt

Ettevõtetele pakume ärilaenu ja arvelduslaenu ning eraisikutele kinnisvara tagatisel eralaenu ja väikelaenu. Lisaks on nii ettevõtetel kui eraisikutel võimalik võtta laenu väärtpaberite tagatisel. LHV liisingu abil saad soetada endale vajaliku sõiduvahendi, kuid ka rasketehnikat ja muid seadmeid. Nii suuremate kui väiksemate ostude tegemiseks on aga võimalik võtta järelmaksu või taotleda krediitkaarti.

Huvi korral vaata täpsemalt

Lisainformatsiooni saamiseks helista klienditoe numbril 6 800 400 või kirjuta info@lhv.ee

Kõige põhjalikuma ülevaate oma LHV pensioni seisu kohta saad LHV internetipangast. Sisene internetipanka

Samuti saad oma LHV pensioni seisu jälgida kõikides teistes internetipankades, mida igapäevaselt kasutad.

Valuuta vahetamiseks sisene internetipanka ja vali vasakult „Igapäevapangandus“ alajaotusest „Valuutavahetus“. Seejärel määra:

  • algvaluuta, st valuuta, mis sul hetkel on ja mida soovid mõneks teiseks valuutaks vahetada;
  • lõppvaluuta, st valuuta, mida soovid vahetuse tulemusena saada.

Kontovaates kasutame Euroopa Keskpanga kurssi.
Valuutavahetusel kasutame hetke turukurssi (vastavalt ostu- või müügikurss), mille leiad meie Finantsportaalist, valides "Turud ja hinnad" ning seejärel "Valuutakursid".

Teenustest loobumine ja kliendisuhte lõpetamine

Turuülevaatest või ajakirjast loobumiseks sisene internetipanka. Vali vasakult „Info ja seaded“ alajotusest "Andmed" ning seejärel saad teha vajalikud muudatused.

Teenusest loobumiseks tule kliendikontorisse või saada oma soov aadressil info@lhv.ee

Loobumise korral saad Balti analüüside teenust kasutada veel jooksva kuu lõpuni, sest teenustasu võtame terve kuu eest. Viimane teenustasu kajastub järgmise kuu 15. kuupäeval koostatud arvel.

Konto sulgemiseks tule kliendikontorisse või saada oma soov aadressil info@lhv.ee.

Kõik KKK teemad