Alates 1. märtsist 2021 ei toeta LHV enam Internet Exploreri veebilehitseja kasutamist. Uuemad veebilehitsejad kaitsevad sind paremini viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Sa võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid kõik funktsioonid ja pangatoiminguid ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun laadi alla üks neist kaasaegsetest tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Heategevus

Oleme loonud oma deebetkaartide omanikele võimaluse teha head iga kaardimaksega. Annetamine on vabatahtlik ja mõeldud kõikidele eraisikutele.

Iga annetus loeb – iga väike summa aitab saavutada suurt eesmärki. Teeme seda üheskoos!

Keda saab toetada?

Kiusamisvaba Kooli missiooniks on muuta koolid kiusamisvabaks. Selleks aidatakse koolidel üle Eesti viia ellu maailmas ainulaadset teadus- ja tõenduspõhist KiVa kiusuennetusprogrammi. Kiusamisvaba Kooli tegevus sõltub paljuski headest annetajatest ja toetajatest.
Loe lisa

SOS Lasteküla eesmärk on suurendada laste ja perede heaolu Eestis. SOS Lasteküla pakub kogukonnapõhist perehooldust ja kohandatud toetust peredele, edendades lastega perede heaolu ning kogudes vahendeid riskiperedes kasvavate laste ja perede toetamiseks.
Loe lisa

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi missiooniks on võimaldada haigetele ja erihooldust vajavatele lastele kõige kaasaaegsemat ravi, ravimeid, abivahendeid ja teraapiaid, mida riiklikud vahendid ei kata. Lisaks aitab fond soetada innovaatilisi seadmeid, mis aitavad oluliselt parandada ravikvaliteeti.
Loe lisa

MTÜ Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit on loodud juba 1992. aastal ning nende missiooniks on pakkuda parimal võimalikul moel ja olemasolevate võimaluste piires vajaliku tuge kõigile vähihaigetele lastele ja nende peredele Eestis. Iga laps peab saama parim võimaliku ravi.
Loe lisa

Varjupaikade MTÜ tegutseb kuues loomade varjupaigas üle Eesti. Nende missiooniks on aidata eksinud lemmikloomad koju tagasi ja leida omanikuta loomadele uued kodud.
Loe lisa

Loomade Hoiupaik on suurim eravarjupaik Põhjamaades.
Loe lisa

Sihtasutus Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu on eraalgatuslik vähiravi toetusfond, mille missioon on aidata vähihaigeid, kelle ravimist riik hetkel ei toeta. Fond aitab abivajajaid hädavajalike elupäästvate ravimite ostmisel, kinkides neile seeläbi uue lootuse, võimaluse elada kauem või koguni täielikult terveneda.
Loe lisa

Eesti Roheline Liikumine (ERL) on keskkonnakaitsega tegelev mittetulunduslik organisatsioon, mille eesmärk on parandada Eesti keskkonna olukorda ja suunata meie ühiskonda rohelisele jätkusuutlikule mõtteviisile. ERLi põhilisteks teemavaldkondadeks on energeetika, maavarad ja majandus.
Loe lisa

MTÜ Peaasjad tegeleb vaimse tervise edendamise, probleemide ennetuse, varase sekkumise ja häbimärgistamise vähendamisega Eesti ühiskonnas.
Loe lisa

Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond toetab stipendiumitega eesti kultuuri, haridust, teadust, meditsiini ja sporti. Eesti kõige vanem ainult eraannetustel töötav fond, mis on oma tegevusega võitnud annetajate usalduse ja taotlejate poolehoiu. Iga annetus aitab Eesti rahvuskultuuril püsida ja areneda.
Loe lisa

SA Eesti Puuetega Inimeste Fond toetab puuetega inimeste säravaid ideid ja aitab leevendada nende põletavaid vajadusi. Eesmärk on, et kõik saaksid panustada ühiskonda, luua lisandväärtust ja ennast teostada. Lisaks toetab fond valdkonna arengut, toetades puuetega inimeste organisatsioonide võrgustikku.
Loe lisa

Naiste Tugi- ja Teabekeskus ühendab inimesi, kes on pühendunud maailma paremaks muutmisele, pakkudes psühholoogilist, õigusalast, majanduslikku ja emotsionaalset tuge perevägivalla ohvritele, aidates neil vägivallatsüklist väljuda.
Loe lisa

Kuidas toimib?

Aktiivsel deebetkaardil saad annetamise sisse või välja lülitada LHV mobiiliäpis või internetipangas. Vali kui suure summa ja millisele heategevusorganisatsioonile sa iga kaardimaksega annetad.

Oma valikuid saad igal hetkel muuta – võid suurendada või vähendada annetuse summat või suunata annetuse teisele organisatsioonile. Muudatus jõustub järgmisel kalendripäeval.

Kogunenud annetused maksame heategevusorganisatsioonidele välja üks kord aastas.

Sina saad annetajana oma annetuselt tulumaksu tagasi. Samuti näed sa LHV mobiiliäpis ja internetipangas oma annetuste koondsummat.

Kui teed kuus näiteks 15 kaardimakset ja annetad iga maksega 10 senti, on sinu panus heategevusse 1,50 eurot kuus ja kokku 18 eurot aastas.

Kuidas aktiveerida?

Ava mobiiliäpp

Mine kaartide vaatesse

Kliki kaardil

Avaneb kaardi detailne info, kus näed heategevuse plokki.

Kliki „Aktiveeri annetamine“

Vali summa sentides, mida iga kaardimaksega annetad

Vali heategevusorganisatsioon

Kui oled valikud teinud, kliki „Aktiveeri“

Annetamine ongi aktiveeritud

Selles äpivaates saad alati oma annetamise seadeid muuta või annetamist katkestada

Kaardivaates näed oma jooksvat annetamise seisu

Aitäh, et aitad head teha!

Sul on veel küsimusi?

Ühe ööpäeva jooksul tehtud kaardimaksete toetussummad kogume kokku ja võtame sinu arvelduskontolt järgmisel päeval. Sealjuures kaardimaksete broneeringutelt me toetusi ei arvesta. Konto väljavõttelt saad jooksvalt jälgida kui palju oled valitud heategevusorganisatsioonile igapäevaselt annetanud.

LHV edastab heategevusorganisatsioonile sinu toetussumma suuruse ja isikukoodi. Isikukood on vajalik selleks, et sa saaksid annetuselt tulumaksu tagasi.

Ei pea, tulumaksu tagastamine toimub automaatselt.

Jah, annetuste summa saad sa oma maksustatavast tulust maha arvata. Selleks vajalikud andmed edastab Maksu- ja Tolliametile heategevusorganisatsioon, kellele sinu annetus läks.

Jah, annetada saab ka alaealine. Selleks tuleb esindusõigusega lapsevanemal või eestkostjal aktiveerida lapse pangakaardil püsiannetuse võimalus LHV mobiiliäpis või internetipangas. Seal tuleb valida lapse profiil ja seejärel tema pangakaardi vaade.

Ei, võlga ei teki. Kui su kontol ei ole valitud annetussumma jaoks piisavalt raha, siis annetust lihtsalt ei tehta.

Ei pea, sest uue kaardiga jätkad automaatselt annetamist valitud heategevusorganisatsioonile.

Aktiveeri oma deebetkaardi püsiannetus ja tee head iga kaardimaksega

Aktiveeri püsiannetus
Tutvu tingimustega

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon