LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks

LHV järelmaksuga ostes saad kaupa või teenust kohe kasutama hakata, kuid tasumine toimub osade kaupa.

Esita taotlusVaata oma vaba limiiti

Pärast taotluse esitamist arvutame mõne hetkega välja sinu limiidi, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul meie partnerite juurest järelmaksuga osta.

Tutvu ostukohtade ja parimate pakkumistega.

  • Vastus taotlusele mõne minutiga
  • Sissemakse alates 0 eurost
  • Intress alates 15,9% järelmaksu jäägilt
  • Kuumakse alates 10 eurost
  • Tasuta ennetähtaegne tagastamine
  • Võimalus jagada lepingutasu perioodile

LHV arvutab intressi järelmaksu jäägilt mitte kogu järelmaksu summalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu järelmaksu jääk väheneb. Levinum on aga intressi võtmine kogu algselt järelmaksu summalt, mille puhul on intressikulu oluliselt suurem.

Järelmaks erakliendile

Järelmaksuga ostmiseks on kõige mugavam täita taotlus meie kodulehel või LHV järelmaksu koostööpartnerite juures. Limiidi kasutamiseks internetipoes lisa kaubad ostukorvi ning vali maksmisviisiks LHV järelmaks, tavakaupluses pöördu müüja poole.

Samuti on sul võimalus kanda limiit väikelaenuna ka enda pangakontole. Väikelaen sobib hästi näiteks kodu remondiks või kasutatud auto soetamiseks, kuid ka reisimiseks või ootamatuteks väljaminekuteks. Sina ise otsustad, milleks seda raha kasutada. Sõlmi väikelaenuleping

Ainsana Eestis pakume järelmaksukindlustust, mis tagab, et võimalike ootamatuste korral ei jää sa järelmaksu tasumisega hätta.

Järelmaks ettevõttele

Nüüd saab LHV järelmaksuga osta ka ettevõte. Selleks esita meile taotlus, ettevõtte viimane majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne viimase kuu seisuga. Saada dokumendid aadressile finance@lhv.ee ja pakkumine edastatakse sulle hiljemalt kolme päeva jooksul. Järelmaksu saab taotleda ettevõte, kes on tegutsenud vähemalt ühe aasta. Vajadusel võime küsida ka käendust ettevõtte omanikult, juhatuse liikmelt või teiselt ettevõttelt.

LHV Finance klienditugi

Helista 680 2700 või kirjuta finance@lhv.ee. Iga päev 9–21.

Arvuta näidiskuumakse

%

* Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest. Järelmaksu pakkuja on AS LHV Finance.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 31,97 € ja krediidi kulukuse määr on 25,59% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 820 €.

Järelmaksukindlustust pakub If P&C Insurance AS. Tutvu kindlustustingimustega, sealhulgas piirangute ja välistustega ja küsi nõu meie asjatundjalt. Kindlustusega järelmaksu igakuise osamakse suurus on 34,53 € ja krediidi kulukuse määr on 35,74% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), kuutasu 2,56 €, lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 884 €.