Virši läheb börsile

Aktsiaid saab märkida 25. oktoobrist kuni 5. novembrini 2021.

Märgi Virši aktsiaid
ja tüürime üheskoos edu poole

Kui sa ei ole LHV klient, siis palun logi sisse oma internetipanka ja märgi aktsiad seal või külasta oma panga kontorit ja palu abi nõustajalt.

Su pank või maaklerifirma peab olema Nasdaq Riga First Northi liige. Seda saad kontrollida aadressil nasdaqbaltic.com/statistics/et/members, valides menüüst „Nasdaq Riga“.

Kuidas omandada ettevõtte Virši aktsiaid?

Ettevõttest

Ettevõttest

Virši aktsiate emissioon

Emissiooni maht

Kokku pakutakse

  • kuni 1 509 121 aktsiat ja
  • kuni 226 368 täiendavat aktsiat, mida võib jaotada täiendava jaotamise õiguse alusel.
Märkimishind

Virši aktsia märkimishind on 4,49 eurot.

Miinimuminvesteering on üks aktsia.

NB! Igale investorile, kes esitab jaepakkumise märkimiskohustuse pakkumise esimese nädala jooksul (enne 29. oktoobrit kell 16.00), on eelduslikult tagatud kuni 100 märgitud pakutava aktsia jaotamine.

Noteeritud börsil

Aktsiaselts Virši esitab Nasdaq Riga börsile taotluse noteerida börsil ettevõtte kõik aktsiad (sealhulgas pakutavad aktsiad), et lubada nendega kaubelda Nasdaq Riga First Northi börsil.

First North on Nasdaq Riga hallatav mitmepoolne kauplemissüsteem (alternatiivturg). Sellel ei ole sama õiguslikku seisundit kui reguleeritud turul. Nasdaq Riga First Northi börsil noteeritud ettevõtete suhtes kehtivad First Northi reeglid, mitte reguleeritud turul kauplemisele võtmise õigusnõuded.

Ühelgi teisel börsil aktsiatega kauplemiseks ei ole ühtegi taotlust esitatud ega esitata ka edaspidi.

Eeldatavalt algab First Northi börsil Virši aktsiatega kauplemine 11. novembril 2021 või selle päeva paiku.

Dividendipoliitika

Aktsionäride üldkoosolek võttis kontserni dividendipoliitika vastu 28. juulil 2021. Dividendipoliitika jõustub pärast aktsiate kauplemisele võtmist, mille peab heaks kiitma Nasdaq Riga.

Dividendipoliitika alusel makstakse kontserni aktsionäridele eeldatavalt dividendidena välja kuni 20% eelmisel majandusaastal teenitud puhaskasumist.

Emitendi aktsionäride hüveprogramm

Virši plaanib võtta ettevõtte aktsionäridele kasutusele hüveprogrammi. Emitendi tanklatest kaupu ostes saavad aktsionärid kütuselt 0,07 eurot soodustust ning toidule, kohvile, autohoolduskaupadele, korduvtäidetavale tuuleklaasivedelikule ja autopesula teenuse hinnast 30% soodustust. Iga kuue kuu tagant saavad aktsionärid ettevõtte eriuudiskirju, hooajalisi uudiseid ja tasuta tootevautšereid.

Aktsionäride hüveprogrammile kohaldatakse aktsionäri kohta miinimumkogus aktsiaid.

Üksikasjalikum teave aktsionäride hüveprogrammi kohta on selle kehtestamise järel kättesaadav aadressil virsi.lv/for-investors.

Prospekt

Prospekti on heaks kiitnud Läti finants- ja kapitaliturukomisjon 19. oktoobril 2021.

Prospekt on kättesaadav Läti finants- ja kapitaliturukomisjoni veebilehel aadressil fktk.lv ning Virši veebilehel aadressil virsi.lv/for-investors.

Jaepakkumine toimub Eesti, Läti ja Leedu Vabariigis pärast seda, kui Läti finantsjärelevalve asutus on prospekti heaks kiitnud ning teavitanud Eesti ja Leedu finantsjärelevalve asutusi prospekti heakskiitmisest ning kui prospekt koos selle kokkuvõtte tõlgetega eesti, läti ja leedu keelde on avaldatud Eesti, Läti ja Leedu Vabariigis (Passporting).

Tutvu prospekti ja selle eestikeelse kokkuvõttega.

Rohkem teavet ja tehniline tugi

Kaie-Liis Asu
LHV institutsionaalse maakleritegevuse assistent

kaie-liis.asu@lhv.ee
+372 684 2214

Virši kohta leiad lisateavet aadressilt virsi.lv/for-investors.

Märgi Virši aktsiaid ja tüürime üheskoos uue edu poole

Aktsiaid saab märkida 25. oktoobrist kuni 5. novembrini 2021.

See teave on väärtpaberite reklaam EL-i määruse 2017/1129/EL tähenduses ning ei kujuta endast Virši-A aktsiate pakkumist ega üleskutset osta aktsiaid. Aktsiate omandamise pakkumine tehakse prospekti alusel, mille on heaks kiitnud Läti finants- ja kapitaliturukomisjon ning mis on avalikustatud pakkumise väljakuulutamise päeval. Kinnitatud prospekt on ainult informatiivse tähendusega ja pole mõeldud investeerimisotsuse langetamiseks. Tutvu prospektiga veebiaadressil virsi.lv/for-investors. Ka prospekti ei tohiks käsitada aktsiate pakkumisena. Läti finants- ja kapitaliturukomisjoni poolt prospekti heakskiitmine ei ole käsitatav ettevõttele Virši-A ega pakutavatele väärtpaberitele heakskiidu andmisena. Investorid peaksid enne investeerimisotsuse tegemist tutvuma prospektis avaldatud teabega, et mõista kõiki investeeringuga seotud asjaolusid. Väärtpaberite jaotamine otsustatakse pärast pakkumisperioodi lõppu prospekti alusel, mistõttu ei pruugi jaotatavate aktsiate arv vastata investori märgitud aktsiate arvule.

Jaepakkumine toimub Eesti, Läti ja Leedu Vabariigis pärast seda, kui Läti finantsjärelevalve asutus on prospekti heaks kiitnud ning teavitanud Eesti ja Leedu finantsjärelevalve asutusi prospekti heakskiitmisest ning kui prospekt koos selle kokkuvõtte tõlgetega eesti, läti ja leedu keelde on avaldatud Eesti, Läti ja Leedu Vabariigis (Passporting). Vajaduse korral pea nõu asjatundjaga.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon