enru

Nutikas

Nutikus teeb elu lihtsamaks ja mängulisemaks. See aitab elus edasi. Püüdleme alati selle poole, et pakkuda uuenduslikke ja aega säästvaid viise rahaasjade ajamiseks. Proovime olla harjumuspärasest ühe sammu võrra ees, sest tõeline innovatsioon on midagi, mida enne ei osata küsida. Meie pangateenused on lihtsad ja nutikad.

Iseseisev

Iseseisvus on otsustamisjulgus, sõltumatus ja vastutus. See tähendab iseenda usaldamist ja ohjade haaramist, kuid ka tulevikku vaadates plaanide tegemist. Me ei vaja igal sammul juhiseid kuskilt kõrgemalt, pigem vajame teekaaslasi ja partnereid. Me teeme asju omamoodi. LHV-s langetame otsuseid kohapeal, see annab meile vabaduse ja kiiruse.

Aktiivne

Aktiivsuses peitub soov tegutseda, tahe seada uusi eesmärke ja nende saavutamist. Kes palju teeb, see palju jõuab. LHV on ehe näide sellest, et osavõtlikkus, tahe ja eesmärkide seadmine viib sihile. Hindame ka oma klientide puhul kõrgelt tegutsemiskirge. Seetõttu otsime alati vastastikku sobivad lahendusi – meie tooted on lihtsad ja paindlikud.

Julge

Julgus tähendab meelekindlust ja valmisolekut igas olukorras. LHV julgeb kasvada. Alustasime investeerimisühinguna, nüüd oleme suurim eestimaine finantskontsern. Väärtustame soovi säästa ja investeerida, et areneda ja kasvatada oma kapitali. Need ongi meie põhitegevused. Pakume sobivaid tooteid nii esimeste sammude astujatele kui ka kogenud investoritele.

Ettevõtlik

Ettevõtlikkust iseloomustab loov mõtlemine ja soov midagi ära teha. See on teadmine, et tõelise edu saavutamiseks tuleb ka riskida. Meie visioon on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ning tulevikku investeerida. Pole oluline, kas plaanid oma äri asutada või laiendada või hoopis soetada oma esimese kodu. Pakume asjatundlikku nõu ja tuge nii ettevõtetele kui ka eraisikutele.