LHV Grupi ettevõtete kliendiandmete volitatud töötlejad

06.03.2017

Vastavalt LHV Grupi ettevõtete kliendiandmete töötlemise põhimõtetele avaldame kliendiandmete töötlejate nimekirja ja kontaktandmed.

LHV Grupi ettevõtted (üldine)

NimiTöötlemise põhjusAadressE‑post, telefon
AB "Archyvu sistemos" Eesti filiaalArhiiviteenusVäike-Sõjamäe 3 G, 11415 Tallinnarhiivikeskus@arhiivikeskus.ee 3726034050
Cargobus OÜKullerteenusLastekodu 46, 10144 Tallinninfo@cargobus.ee 3726813444
DHL Estonia ASKullerteenusBetooni 6, 11415 Tallinnestonia@dhl.com 3726808555
Altroff Consult OÜTõlketeenusPõllu 17, 45601 Käsmu küla Vihula valdinfo@altroffconsult.eu 37256698286
Dussan TõlkebürooTõlketeenusAedvilja tn 1‑3, 10120 Tallinndussan@dussan.ee 3726143071
Interlex OÜTõlketeenusTatari 64, 10134 Tallinninterlex@interlex.ee 3726309660
AS Eesti PostPostiteenusPallasti 28, 10001 Tallinninfo@post.ee 3726616616
JetpakKullerteenusKalmistu tee 26, 11216 Tallinninfo@jetpak.ee 3726463222
Fitek ASTeenuse vahendajaTartu mnt 43, 10128 Tallinnteenindus@fitek.com 3726519000
The Rocket Science GroupKommunikatsiooniteenus675 Ponce de Leon Avenue NE Suite 500 Atlanta, GA, USAbiz@mailchimp.com
Messente Communications OÜKommunikatsiooniteenusAkadeemia 3, 51003, Tartusupport@messente.com 3725186064
Mikare Baltic OÜKommunikatsiooniteenusPärnu mnt. 160, 11317 Tallinnmikare@mikare.net 3726006000
Julianus Inkasso OÜVõlamenetlusJõe 3, 10151 Tallinninkasso@julianus.ee 3726814400
Krediidiinfo ASMaksehäirete andmete töötlemineNarva mnt 5, 10117 Tallinnteam@krediidiinfo.ee 3726659600
OÜ KrediidiregisterMaksehäirete andmete töötlemineA.Weizenbergi 20, Tallinn 10150info@krediidiregister.ee 3726755555
G4S Eesti ASKullerteenus / sularahaveo teenusPaldiski mnt 80, 10617 Tallinng4s@ee.g4s.com 3726511700
Pipedrive OÜMüügitarkvaraPaldiski mnt 80, 10617 Tallinninfo@pipedrive.com 448008085614

AS LHV Pank (üldine)

NimiTöötlemise põhjusAadressE‑post, telefon
Lindomare OÜTeenuse vahendajaNõmme tee 11‑23, 11315 Tallinnlauri@lindomare.ee 37256233064
Müügimeistrite ASTeenuse vahendajaMustamäe tee 16, 10617 Tallinninfo@telemarketing.ee 3725099130
AIG Europe LimitedKindlustusandjaKasarmikatu 44, 00130 Helsinki, Finlandasiakaspalvelu@aig.com 35820303456

AS LHV Pank (maksete vahendamine)

NimiTöötlemise põhjusAadressE‑post, telefon
Eesti PankMaksevahendajaEstonia pst 13, 15095 Tallinninfo@epbe.ee 3726680719
Raiffeisen Bank International AGMaksevahendajaAm Stadtpark 9, 1030 Viin, Austriacustomer@rbinternational.com 4317170701
AS SEB PankMaksevahendajaTornimäe 2, 15010 Tallinninfo@seb.ee 3726655100
Skandinaviska Enskilda BankenMaksevahendajaRissneleden 110, 10640 Stockholm, Rootsisco@seb.se 4687635000
Skandinaviska Enskilda BankenMaksevahendajaBernstorffsgade 50, 1577 Copenhagen, Taaniinfo@seb.dk 4533282828
Skandinaviska Enskilda BankenMaksevahendajaFilipstad Brygge 1, 0250 Oslo, Norrainfo@enskilda.no 4722827000
SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication)Tehingukorralduste töötlemineAvenue Adèle 1, B‑1310 La Hulpe, Belgiasupport@swift.com 3226553111
EBA ClearingArveldussüsteemi pakkuja40 rue de Courcelles, 75008 Pariis, Prantsusmaaclearing@ebaclearing.eu 33153670700
TransferWise LtdMaksevahendaja2nd floor, 186‑188 City Road, London EC1V 2NT, Suurbritanniasupport@transferwise.com 442036950999
Erste Group Bank AGMaksevahendajaAm Belvedere 1, 1100 Viin, Austria435010010100
The Royal Bank of ScotlandMaksevahendajaRBS European Operations Centre Brampton Road, Newcastle-under-Lyme Staffordshire,ST5 0QX, UKBCSTeamLondon@rbs.co.uk 442077179092

AS LHV Pank (väärtpaberivahendus)

NimiTöötlemise põhjusAadressE‑post, telefon
Eesti Väärtpaberikeskus ASTeenuse vahendajaTartu mnt 2, 10141 Tallinninfo@e-register.ee 3726408840
Interactive Brokers LLCTeenuse vahendajaOne Pickwick Plaza, Greenwich, CT 06830, USA41417269500
Saxo Bank A/STeenuse vahendajaPhilip Heymans Allé 15 2900 Hellerup Denmarkinfo@saxobank.com 4539774000
Swedbank ASTeenuse vahendajaLiivalaia 8, 15040 Tallinninfo@swedbank.ee 3726310310
Internal Revenue ServiceKvalifitseeritud vahendaja333 W Pershing Rd, Kansas City, MO 64108, USA18008291040

AS LHV Pank (kaardid)

NimiTöötlemise põhjusAadressE‑post, telefon
MasterCard InternationalKaardimaksete töötlemine2000 Purchase Street, Purchase, NY 10577, USAconsumer_inquiries@mastercard.com 19142492000
Tallinna Kaubamaja ASPangakaartide väljastamise koostööpartnerKaubamaja 1, 10143 Tallinntallinn@kaubamaja.ee 3726673100
Trüb Baltic ASPangakaartide tootmineLaki 5, 10621 Tallinninfo@trueb.ee 3726581130
Nets Estonia ASKaardimaksete töötlemineLaki 12, 10621 Tallinnestcard@estcard.ee 3726711477
Estravel ASKoostööpartnerSuur-Karja 15, 10140 Tallinnestravel@estravel.ee 3726266266

AS LHV Pank (kaardimaksete vastuvõtmine)

NimiTöötlemise põhjusAadressE-post, telefon
Nixor EE ASKoostööpartnerKassi 4, 12618 Tallinnnixor@nixor.ee 3726688866
EveryPay ASKoostööpartnerHõbeda 6, 10125 Tallinninfo@every-pay.com 3726609772

AS LHV Pank (krediidi väljastamine)

NimiTöötlemise põhjusAadressE‑post, telefon
Krediidi ja Ekspordi Garanteerimise Sihtasutus KredExMuude laenude andmete töötleminePärnu mnt 67b, 10134 Tallinnkredex@kredex.ee 3726819950
Maaelu Edendamise SihtasutusMuude laenude andmete töötlemineR.Tobiase 4, 10147 Tallinnmes@mes.ee 3726484064
Euroopa InvesteerimisfondMuude laenude andmete töötlemineJ.F. Kennedy avenüü 37B, L‑2968 Luksemburg

AS LHV Pank (liising)

NimiTöötlemise põhjusAadressE‑post, telefon
Aasta Auto ASLiisingu koostööpartnerSepa 24A, 51013 Tartuinfo@aastaauto.ee 3727308000
Aasta Auto Pluss ASLiisingu koostööpartnerAardla 101, 50414 Tartuaastaautopluss@vw.ee 3726803640
ABC Motors ASLiisingu koostööpartnerPaldiski mnt 251a, 76902 Laabi küla, Harku vald, Harjumaainfo@abcmotors.ee 3726747700
Ascar Auto ASLiisingu koostööpartnerTähesaju tee 14, 13917 Tallinninfo.tahesaju@amserv.ee 3726200900
Amserv Auto ASLiisingu koostööpartnerPärnu mnt 232, 11314 Tallinninfo.jarve@amserv.ee 3726502112
Auto 100 ASLiisingu koostööpartnerPaldiski mnt 73/ Pirni 1 10621 Tallinninfo@auto100.ee 3726808280
Auto 100 Tallinn ASLiisingu koostööpartnerPaldiski mnt 73, 10621 Tallinninfo@skoda.ee 3726808222
Auto Forte Tallinn OÜLiisingu koostööpartnerTartu mnt. 87D, 10112 Tallinnsikupilli@autoforte.ee 3726997500
Autospirit ASLiisingu koostööpartnerEhitajate tee 122, 13517 Tallinntallinn@autospirit.ee 3726599499
Autospirit Tartu OÜLiisingu koostööpartnerTuru 47, 51013 Tartutartu@autospirit.ee 3727301367
Autowelt Baltic OÜLiisingu koostööpartnerLäike tee 36, Peetri, 75312 Rae vald, Harjumaainfo@autowelt.ee 3726070873
Balti Realiseerimiskeskus OÜLiisingu koostööpartnerPaldiski mnt 251, 76902 Harku alevik, Harku vald, Harjumaabrc@brc.ee 3726593636
Catwees OÜLiisingu koostööpartnerEhitajate tee 2, 80035 Pärnutallinn@catwees.ee 3726503300
City Motors ASLiisingu koostööpartnerStaadioni 1, 10132 Tallinninfo@citymotors.ee 3726264070
Elke Auto ASLiisingu koostööpartnerMustamäe tee 22/Forelli 2 10621 Tallinntoyota@elkeauto.ee 3726505700
Eurostauto OÜLiisingu koostööpartnerKasaka tee 72a, 12618 Tallinninfo@eurostauto.ee 3726710900
Hat-Auto ASLiisingu koostööpartnerNarva 25, 44311 Rakverehat@hatauto.ee 3723225531
Import Auto OÜLiisingu koostööpartnerTallinna mnt 91A, 80010 Pärnuinfo@importauto.ee 37256636966
Info-Auto ASLiisingu koostööpartnerPärnu mnt. 232, 11314 Tallinninfoauto@infoauto.ee 3726710060
Insurance Broker Services OÜKindlustusmaaklerPärnu mnt 158/1, 11317 Tallinninfo@iiziservices.eu 3726660305
Mariine Auto ASLiisingu koostööpartnerVeerenni 58, 11313 Tallinntallinn@mariineauto.ee 3726404040
MDM Auto OÜLiisingu koostööpartnerJ.W.Jannseni 36b, 80041 Pärnumyyk@mdmauto.ee 3724432113
Moneklar OÜLiisingu koostööpartnerKadaka tee 183D, 12618 Tallinninfo@autod.ee 3726666000
Mustakivi Auto ASLiisingu koostööpartnerTähesaju tee 33/ Mustakivi tee 21, 13917 Tallinntoyota@mustakiviauto.ee 3726025205
Møller Auto Tallinn ASLiisingu koostööpartnerMustamäe tee 6, 10621 Tallinnmustamae@moller.ee 3726222222
Nord Varaliising OÜLiisingu koostööpartnerSõpruse pst. 145, 13417 Tallinninfo@varaliising.ee 3726077070
Reval Auto Esindused OÜLiisingu koostööpartnerPaldiski mnt 100A, 13522 Tallinntallinn@audi.ee 3726112000
ScanBalt Trucks OÜLiisingu koostööpartnerKroodi 7, 74114 Maardumartink@scanbalttrailer.ee 3726006961
SKO Motors OÜLiisingu koostööpartnerPärnu mnt. 543, 76404 Laagri, Harjumaainfo.laagri@skoda.ee 3726837070
Tauf-Auto ASLiisingu koostööpartnerSepa 24B, 51013 Tartuinfo@taufauto.ee 3727300868
Tehase Auto OÜLiisingu koostööpartnerTehase 2A, 50107 Tartuinfo@tehaseauto.ee 3727305480
Topauto ASLiisingu koostööpartnerSõpruse pst 18c, 10615 Tallinntopauto@topauto.ee 3726675500
Topauto Tartu ASLiisingu koostööpartnerIlmatsalu 28, 50412 Tartuinfo@topautotartu.ee 3727425797
Unelmauto ASLiisingu koostööpartnerPeterburi tee 1, 11415 Tallinninfo@unelmauto.ee 3726190010
Veho Eesti ASLiisingu koostööpartnerJälgimäe tee 1, 76401 Tänassilma küla, Saku vald Harjumaainfo@veho.ee 3726177966
Viking Motors ASLiisingu koostööpartnerTammsaare tee 51, 11316 Tallinnviking@vikingmotors.ee 3726652600
Ülemiste Autokeskus OÜLiisingu koostööpartnerÜlemiste tee 1, 11415 Tallinnkia@kia.ee 3726050150

AS LHV Finance

NimiTöötlemise põhjusAadressE‑post, telefon
If P&C Insurance ASKindlustusandjaLõõtsa 8a , 11415 Tallinnpartneritugi@if.ee 3726622666
Credit Reform Eesti OÜVõlamenetlusPirita tee 20, 10127 Tallinninfo@creditreform.ee 3726826326