Multifunktsionaalne pangakaart

Kui sinu LHV pangakaardil on kombineeritud funktsionaalsus, saad sama kaardiga ligi nii arveldus- kui krediidikontole. Üks kaart, üks PIN-kood – ise valid, milliselt kontolt maksad.

Kahe kontoga pangakaarti saad kasutada kuni selle kehtivisaja lõpuni.
Alates 2016. aasta sügisest väljastame uusi viipemaksevõimalusega deebet- ja krediitkaarte.
Loe viipemakse kohta lähemalt siit.

Makseterminalis maksmisel
saad kaarti kasutada samamoodi kui kõiki teisi pangakaarte. Tehingu käigus annab makseterminal või sularahaautomaat sulle valida, millist kontot soovid kasutada.

  • Kui valid makseterminalist “DEBIT”, toimib kaart deebetkaardina ja ostusumma võetakse maha sinu arvelduskontolt.
  • Kui valid makseterminalist “CREDIT”, toimib kaart krediitkaardina ja ostusumma võetakse maha sinu krediidikontolt. Kui sul krediidilimiiti ei ole, saad seda taotleda internetipangas.

Kui satud ostu tegema makseterminalis, mis ei toeta sellist mitme kontoga pangakaarti, siis toimib kaart tavalise deebetkaardina ning ostusumma läheb maha sinu arvelduskontolt.

Internetis ostu sooritamisel
saad samuti valida, kumma kaardiga soovid maksta.

Soovides maksta arvelduskontol oleva rahaga, sisesta makset tehes oma deebetkaardi number kaardi esiküljelt (1) ning kasuta deebetkaardi turvakoodi, mis asub kaardi tagaküljel allkirjariba kõrval (2).

Soovides maksta krediidikontol oleva rahaga, sisesta makset tehes krediitkaardi number (3) ja krediitkaardi turvakood (4).

Kaardi PIN ja kasutuslimiidid
on arveldus- ja krediidikontoga tehinguid tehes samad.