Kaardimaksete vastuvõtmine

Parim kaardimakselahendus sinu ettevõttele

 • Kaardimaksete vastuvõtmine aitab ettevõttel kasvatada käivet ja vähendada sularahast tingitud riske
 • Tehniliste probleemide korral saate 24 tundi ööpäevas abi telefonilt 671 1444

Kaardimaksete vastuvõtmise täisteenus

LHV Pank pakub kaardimaksete vastuvõtmise täisteenust, kus kõik vajalik on üheskoos.

Parima hinnaga kaarditehingud

Pakume kulupõhist kaarditehingute hinnastamist, kus iga kaarditehing on hinnastatud vastavalt tehinguga seotud kuludele. See on parim valik kaupmehele, kes on huvitatud, et iga kaarditehing saaks õiglaselt hinnastatud vastavalt reaalsetele tehingu kuludele, et seeläbi tagada endale soodsaimad teenustasud.

Kõige kiirem maksete laekumine

Tagame sulle maksete kiireima laekumise juba järgmise päeva hommikuks ja seda seitse päeva nädalas.

Uusimad makseterminalid

Lai valik viipemakse toega makseterminale, mille seast leiab iga kaupmees endale sobiva. Valikus on kasutajasõbraliku disainiga uue põlvkonna seadmed, mis tagavad turvalise ja töökindla maksete vastuvõtu maksimaalse kiirusega.

Mugav ja kiire teenindus

Makseterminalid paigaldame ja nende kasutamiseks vajaliku koolituse teeme ettevõttele viie (vajaduse korral kahe) tööpäeva jooksul alates lepingu sõlmimisest. Makseterminalide hooldus ja remont on tagatud 24 tunni jooksul alates teate saamisest.

Parimad internetimakselahendused

Pakume uuenduslikku, töökindlat ja turvalist kaardimaksete vastuvõtmise lahendust. See aitab ettevõttel laieneda välisturgudele, suurendada kliendibaasi ja kasvatada müüki.
Loe lisa

Suurim valik valuutasid

Meie kaardimaksete abil saab kaupmees koguda kaardimakseid peale euro ka teistes enim levinud valuutades (CAD, CHF, DKK, GBP, NOK, SEK ja USD).

Detailseim kaardimaksete aruanne

Internetipangast allalaaditav ülevaatlik kaardimaksete aruanne annab üksikasjaliku teabe kõigi kaarditehingute kohta nii tekke- kui ka kassapõhise vaatena. Aruanded on saadaval nii CSV- kui ka XML-formaadis.

Lisateenused

Peale tavateenuste pakume lisateenuseid:

 • käsitsi sisestus
 • eelautoriseerimine
Toetatud maksekaardid

Uusimad makseterminalid

Pakume laia valikut maailmaklassi makseterminale, mille seast leiab iga kaupmees endale sobiva. Valikus on kasutajasõbraliku disainiga uue põlvkonna seadmed, mis tagavad turvalise ja töökindla maksete vastuvõtmise maksimaalse kiirusega.

 • Kaardimaksete tegemine LAN- või mobiilse 3G andmeside võrgu kaudu.
 • Akutoide tagab mobiilse kasutusmugavuse.
 • PosXML-integratsiooni tugi tagab ühildumise kassasüsteemidega.

Internetimaksed

Pakume koostöös EveryPayga uuenduslikku, töökindlat ja turvalist kaardimaksete vastuvõtmist nii internetis kui ka mobiilirakendustes. See aitab ettevõttel laieneda välisturgudele, suurendada kliendibaasi ja kasvatada müüki.

Alustada on kiire ja mugav

Tasuta moodulid enim levinud e-poe platvormidele ning API-liidestus teevad e-poe ja maksevärava vahelise liidestamise lihtsaks:

 • WooCommerce
 • Magento
 • Magento 2
 • Prestashop
 • OpenCart
 • iOS SDK
 • Android SDK

Loe lisa

Kaupmehe logoga redirect-makseleht

Kõige lihtsam on kaupmehel rakendada oma e-poes liidestamiseks just seda lahendust, sest nii ei pea ta ise makselehte välja arendama. Kaupmehe logo makselehel teeb suunamise ka kliendile kodusemaks.

Kaupmehe checkout-lehele täielikult lõimitav makseleht

Kaupmees saab pakkuda interneti kaardimaksevõimalust oma e-poes ja oma kujundusega. Tänu sellele ei pea klient maksmise ajaks kaupmehe juurest lahkuma.

Mugav makse ühe klõpsuga

Kaupmees saab oma keskkonda salvestada viite kliendi kaardiandmetele. Nii loob ta püsikliendile mugavaima võimaluse tasuda ostu eest ühe klõpsuga, ilma et klient peaks uuesti kaardiandmeid sisestama.

Püsikorraldus pangakaardilt

Maksete kogumise süsteem, mis võimaldab korraldada igakuise rahakogumise kaardimaksete lahenduse kaudu. See väärt tööriist lihtsustab maksete kogumist perioodiliste teenuste eest – kaardimaksed toimuvad kokkulepitud summas ja regulaarsusega automaatselt. See annab parema ülevaate ja kontrolli arvete laekumiste üle ning sobib arveldamiseks nii eraklientide kui ettevõtetega.

Võimekas pettuste ärahoidmise tööriist

Internetis ostmisega võivad kaasneda mitmesugused petuskeemid. Pettuste ja seeläbi kahju vältimiseks on kaupmeheportaalis olemas võimekas pettusekaitsemoodul.

Turvalised 3D Secure'i maksed

LHV internetimaksed on turvalised, sest me kasutame rahvusvaheliste kaardiorganisatsioonide loodud 3D Secure’i turvasüsteemi.

Tehingute haldus ja täielik ülevaade

Kaupmeheportaalis saab hallata ja analüüsida kõiki tehinguid. Analüüsi teeb lihtsaks terviklik kaardimaksete ajalugu ja tehingute filtreerimine ning andmete eksportimise võimalus. Lisaks on võimalik tühistada autoriseeringuid ja tagastada kliendile tema kontolt juba maha võetud raha.

EveryPay

LHV koostööpartner EveryPay AS on eestimaine tehnoloogia ettevõte, mis pakub innovaatilisi kaardimakse-lahendusi nii e-poodidele kui laiemaks arvelduste haldamiseks.

Klienditugi

Tehniliste küsimuste korral saate 24 tundi ööpäevas abi Nets Estonia klienditoe telefonilt 671 1444.

LHV Pangalink